Oczyszczanie skóry z maską Volacnic Ash

25 maja 2022
maseczka oczyszczająca w płachcie marki When

Niekiedy jakiś rodzaj jedzenia, napojów bądź zły rodzaj kosmetyku może sprawić, że stan skóry znacznie się pogorszy. Nie mamy możliwości przewidzieć, czy jakiś czynnik zewnętrzny negatywnie zadziała na cerę. Dlatego, aby zabezpieczyć się przed niechcianymi gośćmi na twarzy należy regularnie dbać o odpowiednie oczyszczanie skóry! Jaki jest najlepszy sposób na delikatne oczyszczanie? Poniżej wszystko wyjaśniamy!

maska oczyszczająca Vegan Simply When Volcanic Ash

Oczyszczanie skóry przy pomocy maseczki

Czarne płachty w maseczkach to coś, z czym spotykamy się już regularnie. Zazwyczaj ich kolor wiąże się z zawartością węgla. To popularny składnik, który działa na cerę oczyszczająco. W płachcie Volcanic Ash również został zawarty węgiel, jednak pochodzi on z bambusowego węgla drzewnego. Jego pędy zostają przetworzone termicznie w temperaturze ponad 600 stopni Celsjusza. Po takim przetworzeniu powstaje węgiel, który zostaje doprowadzony do postaci nano-proszku. Skomponowaną substancję wprowadza się we włókna sztucznego jedwabiu. W taki sposób powstaje finalna wersja węglowej płachty bambusowej.

maska w płachcie Vegan Simply When Volcanic Ash

Maseczka w płachcie Volcanic Ash

Rodzaj płachty w masce oczyszczającej Volcanic Ash ma ogromne znaczenie, ponieważ posiada ona dodatkowe właściwości dla skóry, oprócz tych pochodzących z esencji maski. Pierwszą z wymienionych cech jest oczyszczenie, polegające na wychwytywaniu wolnych rodników. Są to atomy, które prowadzą do przyspieszenia procesów starzenia się skóry. Następną z cech jest poprawa krążenia krwi, dzięki któremu do naskórka trafi więcej substancji odżywczych. W oczyszczeniu i detoksykacji skóry równie ważne jest jej nawilżenie. Procesy oczyszczania mogą stanowić obciążenie dla delikatniejszych rodzajów skóry, dlatego należy dodatkowo wprowadzić nawilżanie. Płachta bambusowa sama w sobie posiada takie właściwości, dlatego nie musisz się o to martwić! Specjalna mikroporowata struktura maski sprawia, że wilgoć z naskórka nie ucieka, co prowadzi do długotrwałego oraz intensywnego nawilżenia go. Bambus posiada również niepowtarzalną zdolność do hamowania namnażania drobnoustrojów. Ich wyeliminowanie to niezwykła wartość ochronna dla skóry. Płacha maski Volcanic Ash posiada uniwersalny rozmiar odpowiedni dla kobiet oraz mężczyzn.

maseczka w płachcie Volcanic Ash marki When

Esencja oczyszczająca w Volcanic Ash

Składniki esencji w masce Volcanic Ash skutecznie oczyszczą Twoją skórę. Jej podstawą jest pył wulkaniczny, który posiada silne właściwości oczyszczające. Marka When wzbogaciła esencję wodą bambusową, która wpływa na skórę nawilżająco oraz ochronnie przed drobnoustrojami. Całość uzupełniają roślinne ekstrakty: wyciąg z nasion słonecznika, wyciąg z bluszczu pospolitego, kwas fitowy oraz glinka biała. Całość oczyszcza pory, likwiduje zaskórniki, wygładza szorstką skórę i reguluje wydzielanie sebum.

To najlepsza maseczka, jeżeli chwilowo zmagasz się z problemami skórnymi bądź gdy posiadasz tłustą cerę z tendencją do powstawania niedoskonałości. Możesz ją regularnie stosować, jeżeli chcesz mieć pewność, że twoja skóra pozostanie oczyszczona i naturalnie promienna. Wegańska esencja maski oraz węglowa płachta Volcanic Ash to twój pewnik zadbanej skóry!

maseczka oczyszczająca Volcanic Ash When

    Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20% rabatu na pierwsze zakupy!

    Potwierdzam, że zapoznałem się z regulaminem.