Pielęgnacja twarzy – poznaj siłę marki WHEN!

25 stycznia 2022
koreańskie maseczki i kosmetyki do pielęgnacji twarzy marki When Beauty

Skuteczna pielęgnacja twarzy, której efektem będzie gładka, promienna cera to coś, o czym marzy każda z nas. Chcemy, by produkty, które stosujemy były przyjazne naszemu typowi cery, a ich jakość szła w parze z ceną. Skuteczna pielęgnacja twarzy to dbałość nie tylko o efekty, które widzimy ale i środowisko oraz stan konta. Jednocześnie chcemy, by proces dbania o skórę kojarzył się z miłym czasem pozbawionym codziennej, kosmetycznej rutyny…. To da się zrobić! Jesteśmy dla Ciebie – przynosimy wiedzę i doświadczenie zamknięte pod postacią odżywczych dla Twojej cery maseczek!

Kim jesteśmy?

Marka WHEN BEAUTY powstała z potrzeby przeniesienia do życia codziennego pielęgnacji najwyższej jakości, która dotychczas dostępna była jedynie jako usługi gabinetowe. W przypadku korzystania z nich, niemałe znaczenie ma zasobność portfela oraz czas poświęcony na przebywanie w specjalistycznych gabinetach.

maseczki w płachcie do pielęgnacji twarzy marki When Beauty

A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym, wykonując odpowiednią pielęgnację twarzy w domowym zaciszu?

Produkty WHEN BEAUTY powstały z chęci sprostaniu temu wyzwaniu. Pozwolą Ci one na dostosowanie codziennej pielęgnacji do pędu życia i zminimalizowanie czasu, jaki na nią poświęcamy. Maseczki dedykujemy zróżnicowanym potrzebom, jakie posiada nasza cera. Ten drobny dodatek pozwala na cudowną regenerację naskórka, a także daje czas na chwilę wytchnienia i relaksu. Z WHEN BEAUTY zajmie Ci ona tylko czas, kiedy będziesz trzymać maskę na twarzy. Dzięki super dopasowaniu produktu, możesz w międzyczasie spokojnie nadrabiać obowiązki domowe, bądź cieszyć się chwilą wytchnienia!

Maski WHEN na każdą potrzebę Twojej cery

Nasze maseczki zostały opatentowane w taki sposób, aby substancje aktywne mogły maksymalnie przeniknąć w naszą cerę i podarować jej to, co najlepsze. Kosmetyki WHEN BEAUTY powstają w konsultacji z dermatologami, biologami i botanikami. Tak złożona grupa ekspertów na podstawie wieloletniego doświadczenia, stworzyła produkty łączące w sobie działanie przeciwstarzeniowe i nawilżające.

koreańskie maski do pielęgnacji twarzy marki When Beauty

Co wyróżnia maski WHEN BEAUTY?

Przede wszystkim ich wykonanie. Maseczki znajdziecie zarówno w klasycznej, kremowej formie, zamknięte w eleganckim i ekologicznym słoiczku, bądź pod postacią płachty nasączanej odżywczymi substancjami. Materiał, z którego produkujemy serię WHEN, to naturalny kokosowy arkusz biocelulozowy, który absorbuje 10 razy więcej produktu, niż popularnie stosowane tkaniny. Dla Twojej skóry oznacza to zwiększoną wchłanialność substancji aktywnych oraz dodatkowo niesamowitą delikatność i dopasowanie. Dzięki doborowi substancji aktywnych zyskujesz pewność, że produkty pozwolą Twojej skórze powrócić do zdrowego stanu oraz uzyskać pożądany efekt. Z kolei maseczki w słoiczku (u nas znajdziesz trzy rodzaje masek dedykowanych różnym potrzebom skóry) to niezwykle praktyczne rozwiązanie, jeżeli lubisz zachowywać minimalizm w swojej łazience. Przejdź do sklepu i zobacz, która maseczka spełni aktualne potrzeby Twojej skóry!

Stwórz własne minispa w domowym zaciszu i ciesz się coraz to piękniejszą skórą, dzięki produktom WHEN BEAUTY!

    Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20% rabatu na pierwsze zakupy!

    Potwierdzam, że zapoznałem się z regulaminem.